Latest Releases
Ibiza Trance 2024
Maratone, Sam Allan, Émilie Rachel, Protoculture, Dennis Sheperd, DIM3NSION, Markus Schulz, HALIENE, Nourey, ZOYA, Johan Gielen, Airscape, Gid Sedgwick, PARAFRAME, Mhammed El Alami, Ericsson, EGGSTA, Tastexperience, Ash Nova, FACTORe, SCHROEDS, Carla Werner, OMAIR, O/Mi, Tomcraft, Maor Levi, Elysian, Ilan Bluestone, Emma Hewitt, Alex Kunnari, Solarstone, Evan Henzi, Siskin, Mark Norman, Sue McLaren, Christina Novelli, Driftmoon, Adara, XiJaro & Pitch, Torsten Stenzel, Daniel Wanrooy, Clara Yates, Tara Louise, Greg Oakland, Beltek
Hypnotised: A Journey Through Belgian Trance Music [1992 - 2003]
Digital Excitation, Sonic Solution, CJ Bolland, Requiem, Chiara Gio, Johan Gielen, Airscape, Boccaccio Life, Space Module, Blue Alphabet, Jones & Stephenson, DJ Wout, Perfect Sphere, DJ Philip, Enforcer, Allegro, Osaka 2, M.I.K.E., Extreme Trax, Fire & Ice, Filterheadz, Sinesweeper, Sloane Strangers, The Snapper, Jericho, Cosmo Kid, Velvet Girl, V-One, Planisphere
Black Hole Trance Music 04-24
Johan Gielen, Arkayne, Ciaran McAuley, Tastexperience, Sara Lones, Cora, Ghost Etiquette, Markus Schulz, Carla Werner, OMAIR, O/Mi, Orjan Nilsen, Windchaser, EKE (NL), Freak E Beatz, Woody Van Eyden, Alex M.O.R.P.H., Mark Sherry, David Forbes, Daxson, Nation Of One, Taygeto, Scot Project, Allen Watts, Davey Asprey, Truetone, Exouler, Rinaly, Maria Healy, Martnello, Lumero, Mercurial Virus, Ralphie B, Frank Waanders, Collide1, Peetu S, Horizon One
Black Hole Trance Music 01-24
Tiesto, Maor Levi, Nicola Hitchcock, Natalie Gioia, Aurosonic, Dennis Sheperd, LTN, JES, Daniel Wanrooy, Johan Gielen, Airscape, Emma Hewitt, Pretty Pink, Richard Durand, Sean Ryan, Somna, Michele C., Ralphie B, Frank Waanders, Raign, Collide1, Stefanno b2b Julianno, DR. DRTY, Kamaya Painters, Paul Denton, Tastexperience, Factor B, Natasha Pearl, Renegade System, Christopher Corrigan, Ciaran McAuley, Asteroid, KINETICA, Inversed, Dreamy, Madwave, Craig Connelly, HALIENE, Manuel Le Saux, DJ T.H., Sharon Valerona, Damian Duda, Mark Sherry, Doppenberg, Jimmy Chou, Violet Dolivo, Daffie, Friggs, Sean Tyas, Bryan Kearney, Plumb, David Elston, Spy, Yelow
Black Hole Recordings - Best Of 2023
Cosmic Gate, Nathan Nicholson, Markus Schulz, Diandra Faye, Richard Durand, Christina Novelli, Adam White, Paul Oakenfold, JES, Roger Shah, Liset Alea, Dennis Sheperd, Elephante, HALIENE, Emma Hewitt, Pretty Pink, Sam Allan, Sarah De Warren, Solarstone, BT, FACTORe, ZOYA, Daxson, Johan Gielen, Airscape, Sarah Anglionin, Kamaya Painters, Adara, XiJaro & Pitch, Jordan Suckley, Clara Yates, RAM, Cari, Craig Connelly, Nifra, London Thor, Cold Blue, Sean Tyas, Julie Thompson, Allen Watts, Driftmoon, Somna, Ferry Corsten, Giuseppe Ottaviani, Fisherman, John O'Callaghan, Philippe El Sisi, Smaz, Ciaran McAuley, Susie Ledge, York, Taucher, Natalie Gioia, Mark Sherry, David Forbes, John Askew, Bryan Kearney, Bo Bruce, Late Night Alumni, Fonzerelli, Tiesto, Dave Winnel, Kryder, Dsnt Matter, Mhammed El Alami, Choujaa, EGGSTA, Krismi, Vimana, Orjan Nilsen, TLUXX, Brieanna Grace, Vanstone, DJ Dobrel, matthew james, Yurie, Avilo, Torok, Dave Ruthwell, Kooyman, Mason Flint, Amy G, EL3CTRXX, Britt Lari, partywithray, Miss Nine, Amanda Darling, Ollie Read, Julian Gray, Wintersix
Black Hole Trance Music 12-23
Cosmic Gate, Dennis Sheperd, Gid Sedgwick, Markus Schulz, Emma Hewitt, Jaime Deraz, Greg Oakland, Allen Watts, Driftmoon, Tasadi, KhoMha, XiJaro & Pitch, Daxson, Johan Gielen, Airscape, Shakespeakers, Christina Novelli, Linney, Claus Backslash, John O'Callaghan, RNX, Lisa Louder, JODIE POYE, Darren Porter, Natalie Gioia, BiXX, Rinaly, Rina Mirai, Roger Shah, Ambedo, Ralphie B, Cyre, CJ Bolland, Inertia, Rene Ablaze, Pierre Pienaar, Alex M.O.R.P.H., Faith Mark, Frank Waanders, Collide1, Connor Woodford, Sam Laxton
Trance 100 - Summer 2018 (Armada Music) - Extended Versions
Armin van Buuren, Gareth Emery, Evan Henzi, Dash Berlin, Bo Bruce, Aly & Fila, HALIENE, Alex M.O.R.P.H., Paul van Dyk, Super8 & Tab, Hero Baldwin, Andrew Rayel, Lola Blanc, ARTY, April Bender, Ben Gold, Ruben De Ronde, Rodg, ALPHA 9, Omnia, Alex Sonata, Fatum, Purple Haze, Orjan Nilsen, Estiva, Kate Miles, Denis Kenzo, Fahjah, The Thrillseekers, Hydra, KhoMha, Alexander Popov, Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Bryan Kearney, Deirdre McLaughlin, RAM, Roger Shah, Natalie Gioia, Simon Patterson, Lucy Pullin, Signum, Scott Mac, Susana, Chicane, Tritonal, Sultan + Shepard, Zach Sorgen, BT, TyDi, London Thor, Christopher Tin, Maor Levi, Mangal Suvarnan, MaRLo, Emma Chatt, Envy Monroe, Darude, Ashley Wallbridge, Foux, STANDERWICK, The Space Brothers, EJ (UK), Max Meyer, Whiteout, Protoculture, Wrechiski, Ronski Speed, Kyau & Albert, Daniel Kandi, Witness45, Steve Allen, Kristine Blond, Shapov, Ferry Corsten, Three Drives On A Vinyl, Christina Novelli, Roman Messer, Stine Grove, Roxanne Emery, Assaf, Diana Leah, Sue McLaren, Nash, Tom Fall, GNX, Craig Connelly, Dan Thompson, Solis & Sean Truby, Corti Organ, Max Cameron, David Gravell, Radion6, Davey Asprey, Husman, Sean Tyas, KATHERINE AMY, Driftmoon, Eller, Johan Gielen, Airscape, Rising Star, Fiora, Warrior, James Newman, Luke Bond, Neelix, Ghost Rider, Caroline Harrison, Chris Schweizer, Jorn Van Deynhoven, Arctic Moon, Jordan Suckley, Sam Jones, Beatsole, TH3 ONE, The Cracken, Mark Sixma, Dan Stone, DRYM, Stoneface & Terminal, Talla 2xlc, Heaven's Cry, Heatbeat, i_o, First State, Shinovi, Mark Sherry, Feel, Ruslan Radriges, Allen Watts, Vini Vici, Dogzilla
Global DJ Broadcast - Top 20 July 2018
Giuseppe Ottaviani, Arkham Knights, Andy Moor, Adina Butar, Tilt, Lostly, Dave Neven, Ellie White, Ilan Bluestone, Rapid Eye, Trifonic, Johan Gielen, Airscape, Aly & Fila, Sunny Lax, Mark Sixma, Dennis Sheperd, Betsie Larkin, Liuck, DIM3NSION, 4 Strings, Mike Saint-Jules, Hanski, Anoikis, Jerom, Greenhaven DJs, Brooke Tomlinson, Andain
Future Sound of Egypt 500
Danito, Athina, Kamilo Sanclemente, Jerome Isma-Ae, Paul Thomas, Aly & Fila, Andre Absolut, Bluum, Alastor, John Cosani, Mariano Mellino, Luzon, Stereo Underground, SeaLine, White-Akre, K3V, Andretta, The Thrillseekers, Farid, Hidden Tigress, Mehdi Belkadi, Umei, Jeef B, Gordey Tsukanov, Skylex, Sally Oh, Emerge, MaxRevenge, Ellez Ria, Arkam, Revkin, Pablo Artigas, Tim Verkruissen, Ron with Leeds, Monoverse, Alex Wright, Castra & Sovve, Thomas Datt, Ferry Tayle, Franco Riccobaldi, Dan Stone, Victoriya, Daniel Kandi, Ultimate, Giuseppe Ottaviani, Alex Di Stefano, Marco V, Kiyoi, Eky, LightControl, F.G. Noise, Patrick Dreama, Allen Watts, Airscape, James Dymond, Bjorn Akesson, Driftmoon, Eller, Darren Porter, Signum, Sean Tyas, KATHERINE AMY, Solarstone, Indecent Noise, Philippe El Sisi, Karim Youssef, Omar Sherif, DT8 Project, Bryan Kearney, Waio, Dimibo, Ankit Sharda, Stoneface & Terminal, Zengi, Steve Dekay, Liam Wilson, Dan Dobson, Saad Ayub, Stephen Kirkwood, Paul Denton, Roger Shah, Empathy, David Forbes, Jon Mangan, Tasso
Grotesque Reworked & Remixed
JES, DJ Ton T.B., Salt Tank, Mr. Sam, Phynn, Tiff Lacey, Airscape, Vimana, Ahmed Romel, CRW, Peter Martijn Wijnia, Majesta, Midway, Mark Norman, Derb, Dark Monks, Garry Heaney, RAM, Clare Stagg, Pete K, Tiesto, Christian Burns, First State, Sarah Howells, Seri, Nifra, Craig Connelly, Tricia McTeague, Rory O'Grady, Aurosonic, Sue McLaren, Etasonic, Dany G, Amoeba Assassin, Emma Connelly, Natalie Gioia, Dan Thompson, Allen Watts, Mark Sherry, 2nd Phase, Jordan Suckley, Sean Mathews, Dogzilla
Global DJ Broadcast - Top 20 September 2017
Markus Schulz, Dakota, Koen Groeneveld, The Thrillseekers, Anske, Arkham Knights, Robert Nickson, Daniel Wanrooy, Gai Barone, Airscape, JES, Tone Depth, AMPISH, Dylhen, Solarstone, Orkidea, Yuriy From Russia, 4 Strings, Marcus Santoro, Philty Chit, Davey Asprey, Liam Melly, Marco V, Julie Thompson, Ciaran McAuley, Alan Morris, Daniel Skyver, Space Rockerz
Black Hole Trance Music 09-17
Ryan Farish, Cosmic Gate, Emma Hewitt, Mitiska, Bobina, Cam Melnyk, Andy Duguid, Natalie Major, Lowland, Aloma Steele, Sheridan Grout, Orkidea, Andres Sanchez, Sue McLaren, Jules Porter, Daniel Wanrooy, Julie Thompson, Ciaran McAuley, Venaccio, David Forbes, Emma Gillespie, Liam Melly, Cold Rush, Amine Maxwell, Airscape, JES, Driftmoon, Max Graham, Neev Kennedy, Dark Fusion, Sied van Riel, Gai Barone, Jordan Suckley, Mark Sherry, Three Drives, Woody Van Eyden, Iversoon & Alex Daf, Cari
Global DJ Broadcast - Top 20 August 2017
Dennis Sheperd, Claus Backslash, Grum, Kevin McKay, Dark Matter, Erika K, Markus Schulz, Dakota, Koen Groeneveld, Jerome Isma-Ae, Alastor, Harry Square, Daxson, The Thrillseekers, KATHERINE AMY, Fisherman & Hawkins, Gai Barone, Paul Thomas, Dylhen, Stoneface & Terminal, DIM3NSION, Solarstone, Danilo Ercole, Forerunners, Serge Landar, Airscape, Dan Thompson, Tiesto
Trance Hits Top 20 - 2017-08
Tenishia, Jonathan Mendelsohn, Fisherman & Hawkins, Airscape, Robert Nickson, Maria Healy, 4 Strings, Sylvia Tosun, Pino Benji, Cold Rush, Amine Maxwell, Mino Safy, Ahmed Helmy, Chris Metcalfe, Bogdan Vix, Lucid Blue, Airborn, KeyPlayer, Diana Leah, Suncatcher, Exolight, Roman Messer, Sue McLaren, Alex Leavon, Kyle Pepper, Tom Exo, Andrew Henry, Abstract Vision, Elite Electronic
Global DJ Broadcast - Top 20 July 2017
Arkham Knights, Davey Asprey, Dave Neven, NuttaLyA, Pobsky, Legolas High, Dylhen, Fisherman & Hawkins, The Thrillseekers, Foxhill, Airscape, Daniel Wanrooy, Protoculture, Antrim, Solarstone, Meredith Call, Kyau & Albert, Harry Square, Holbrook & SkyKeeper, Danilo Ercole, Cosmic Gate, Julie Thompson, Max Freegrant, Andain
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
Top Ten Tracks
3
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
4
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
5
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
6
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
7
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
8
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
9
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
10
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen